Track Sistemi

ClickMerkez altyapısı ile Satış Ortaklığı (Affiliate) linklerinize ait tıklamaları ve gösterimleri eksiksiz bir şekilde izleyin.

Affiliate Link
Affiliate sistemi içinde en can alıcı husus, Affiliate Linklerinden gelen tıklamaların ve gösterimlerin eksksiz bir şekilde izlenebilmesidir. Kayıt olduktan sonra, CM Takip (Track) sistemi tarafından size ait Affiliate Link tanımlaması otomatik olarak yapılır. Oluşturulan Affiliate Link tektir. Bu sayede satışlarınız ve diğer tüm istatistikleriniz güvence altına alınmış olur.

Geri dönüşüm oranları
ClickMerkez Affiliate panelinden Affiliate Linkinize ait tüm detaylara ulaşmanız mümkün. Geri dönüşüm oranlarına bakarak, uyguladığınız reklam kampanyasının ne kadar karda olduğunu ya da ne gibi iyileştirmeler yapmanız gerektiğini belirleyebilirsiniz. Geri dönüşüm oranı, ürün tanıtımı için yapılan harcamaların satışlardan elde edilen gelire oranıdır. Ayrıca, tıklama başı maliyet, gösterim başı maliyet gibi mali konularda da Affiliate paneliniz en büyük yardımcınız olacaktır. Tüm bu tabloların ve istatistiklerin oluşturulması CM takip sistemi tarafından yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir