Tıklama ve Aksiyon Başına Gelir Elde Etme Fırsatı

ClickMerkez, Perrigo markalarından XL-S Expert ile yeni bir kampanyaya başlıyor. Bu kampanyada sadece satışı gerçekleşen ürünler üzerinden değil, tıklama ve aksiyon başına da gelir elde ediyorsunuz.

XL-S Expert Hakkında Bilgi:

  • Kilo kontrolündeki etkinliği klinik olarak kanıtlanan XL-S Expert tablet midede mekanik olarak etki ediyor, en önemlisi de kana karışmıyor ve istenmeyen yan etkisi yok.
  • Klinik olarak kanıtlanmış doğal lif (kaktüs lifleri) kompleksi Litramine ile üretilen XL-S Expert, yemek yedikten sonra alındığında midedeki yağların 1/3’ünü tutuyor ve hiç kana karışmadan bağırsaklardan atılıyor. Böylece aslında yediğimiz yemeklerin kalorisini düşürüyor.
  • Litramin kanıtlanmış etkinliğiyle tek başına diyete kıyasla 3 kata kadar daha fazla kilo kaybı sağlıyor.
  • Avrupa’da medikal ürün statüsünde satılan XL-S Expert tabletin klinik olarak kanıtlanan yağ bağlama etkisi ve yarattığı tokluk hissinin yanı sıra kolestrolü azalttığı da yine klinik olarak kanıtlandı.
  • XL-S Expert hem güvenilirlik hem de performans için klinik olarak testlerden geçti ve onaylandı.

XL-S Expert, dünyanın en büyük reçetesiz ilaç üreticilerinden biri olan Perrigo’nun ürünü:

Perrigo ürünleri arasında hepimizin bildiği hatta kullanarak deneyimlediği pek çok marka var. Bit tedavisinde kullanılan Paranit’ten tutun da cilt bakımı ürünleri sunan Sebamed’den Deotak-Depitak’a, gebelik testi Predictor’dan herkesin başına muhakkak gelen uçuğu tedavi eden Vectavir’e hatta tansiyon ölçme aletlerinde sıkça rastladığımız Omron’a kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesi…

Kampanya detaylarına ve tanıtım materyallerine ClickMerkez satış ortaklığı panelinizden ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Değerli satış ortaklarımızın aşağıdaki konulara dikkat etmeleri ricasıyla…

Satış ortaklarının kampanyalarını gerçek kişilerle paylaşım ve etkileşime geçerek yaymaları ve tüm trafik yönlendirmelerini gerçek kişiler üzerinden gerçekleştirmeleri esastır. Kampanyaların paylaşımı ve trafik yönlendirme esnasında gerçek kişiler ile etkileşime geçmek dışında aldatıcı uygulama yöntemlerine başvuran, istenmeyen ya da spam elektronik posta kullanan, bot ve benzeri uygulamalardan faydalanan, aynı amaca hizmet eden yazılım ya da donanım kullanarak suni trafik yaratan satış ortaklarının hesabı devre dışı bırakılacaktır.

Satış ortakları yapacakları paylaşımlarda, kampanyaya konu olan ürünle ilgili ClickMerkez tarafından verilen bilgilendirici bilgiler ve görsel malzemeler dışında yanıltıcı olabilecek herhangi bir içerik oluşturamaz, görsel malzeme kullanamaz. Satış ortakları kampanya ile ilgili bilgileri, kendilerine ait olmayan, takipçi sayısı yüksek hesaplarda yer alan paylaşımların yorumlar kısmına yorum olarak eklemek suretiyle paylaşamaz. Paylaşımlar satış ortaklarının kendi hesaplarından kendi takipçilerine yapılmalıdır. Satış ortakları bu konuda ClickMerkez tarafından kendilerine yapılacak tüm uyarıları dikkate alacaktır. ClickMerkez tarafından yapılacak olası uyarıları dikkate almayan satış ortaklarının hesabı devre dışı bırakılacaktır.

Bu minvalde satış ortaklarının sosyal medya üzerinde reklam kampanyaları düzenlemeleri , trafik yaratmak için trafficonic.com , likesplanet.com ,comparteunclic.com , traffic-and-likes.online , mytrafic.com , socialtraffic.cloud , linnk.online , click4likes.com , traffboost.net ve benzeri evsafdaki tüm sitelerin, kullanımı kabul edilmemektedir.

Kampanya hedef kitlesi; Türkiye'de mukim, Türkçe bilen, ürünü Türkiye'den satın alabilecek kişilerdir. Bu nedenle Facebook, Instagram, Youtube, Linkedİn, Twitter ve Pinterest haricinde yurtdışı sosyal medya sitelerinde yapılan paylaşımlar kabul edilmeyecektir.