Tıklama Başına Kazanç

ClickMerkez, kendi pazaryeri ClickSepet için  bir CPC kampanyası yapıyor.  Bu kampanyada da tıklama üzerinden  gelir elde edeceksiniz. Kampanya tanıtım materyallerine ve uyulması gereken kurallara affiliate panelinizden ulaşabilirsiniz.

Bol kazançlar diliyoruz.

CM

Önemli Bilgilendirme

Satış ortaklarının kampanyalarını gerçek kişilerle paylaşım ve etkileşime geçerek yaymaları ve tüm trafik yönlendirmelerini gerçek kişiler üzerinden gerçekleştirmeleri esastır. Kampanyaların paylaşımı ve trafik yönlendirme esnasında gerçek kişiler ile etkileşime geçmek dışında aldatıcı uygulama yöntemlerine başvuran, istenmeyen ya da spam elektronik posta kullanan, bot ve benzeri uygulamalardan faydalanan, aynı amaca hizmet eden yazılım ya da donanım kullanarak suni trafik yaratan satış ortaklarının hesabı devre dışı bırakılacaktır.

Satış ortakları yapacakları paylaşımlarda, kampanyaya konu olan ürünle ilgili ClickMerkez tarafından verilen bilgilendirici bilgiler ve görsel malzemeler dışında yanıltıcı olabilecek herhangi bir içerik oluşturamaz, görsel malzeme kullanamaz. Satış ortakları kampanya ile ilgili bilgileri, kendilerine ait olmayan, takipçi sayısı yüksek hesaplarda yer alan paylaşımların yorumlar kısmına yorum olarak eklemek suretiyle paylaşamaz. Paylaşımlar satış ortaklarının kendi hesaplarından kendi takipçilerine yapılmalıdır. Satış ortakları bu konuda ClickMerkez tarafından kendilerine yapılacak tüm uyarıları dikkate alacaktır. ClickMerkez tarafından yapılacak olası uyarıları dikkate almayan satış ortaklarının hesabı devre dışı bırakılacaktır.

Bu minvalde satış ortaklarının sosyal medya üzerinde reklam kampanyaları düzenlemeleri , trafik yaratmak için trafficonic.com , likesplanet.com ,comparteunclic.com , traffic-and-likes.online , mytrafic.com , socialtraffic.cloud , linnk.online , click4likes.com , traffboost.net ve benzeri evsafdaki tüm sitelerin, kullanımı kabul edilmemektedir.