Ürün başına 20 TL kazanma fırsatı

ClickMerkez, Perrigo markalarından XL-S Expert ile satış üzerinden gelir elde edeceğiniz yeni bir kampanyaya başladı. Ürün satışından ürün başı 20TL kazanma fırsatı sunan CPS çalışmasıyla ilgili detaylı bilgiler ve kampanya materyallerine ClickMerkez web sitesi ve satış ortaklığı panelinizden ulaşabilirsiniz. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve bu kampanyada tıklama üzerinden değil sadece satış üzerinden kazanç elde edersiniz.

XL-S HAKKINDA: Bitkisel kaynaklı patentli lif kompleksi Litramin® içeren XL-S Expert, 180 adet tablet içeren takviye edici gıdadır. Ürün ilaç değildir. Renklendirici, aroma ve koruyucu içermez. XL-S Expert tablet midede mekanik olarak etki eder, en önemlisi de kana karışmaz ve istenmeyen yan etkisi yok. Günde 3 defa yemeklerden hemen sonra 2 tablet bol su ile yutulmalıdır. Öğün atlansa bile 2 tablet alınmalıdır. T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan onaylı olan ürünü kullanırken günde en az 2 litre su içilmesi önerilmektedir.

Not: Bir önceki CPC (tıklama başı kazanç) kampanyamız ayrı bir kampanya olarak devam etmektedir.

Önemli Bilgilendirme

Değerli satış ortaklarımızın aşağıdaki konulara dikkat etmeleri ricasıyla…

Satış ortaklarının kampanyalarını gerçek kişilerle paylaşım ve etkileşime geçerek yaymaları ve tüm trafik yönlendirmelerini gerçek kişiler üzerinden gerçekleştirmeleri esastır. Kampanyaların paylaşımı ve trafik yönlendirme esnasında gerçek kişiler ile etkileşime geçmek dışında aldatıcı uygulama yöntemlerine başvuran, istenmeyen ya da spam elektronik posta kullanan, bot ve benzeri uygulamalardan faydalanan, aynı amaca hizmet eden yazılım ya da donanım kullanarak suni trafik yaratan satış ortaklarının hesabı devre dışı bırakılacaktır.

Satış ortakları yapacakları paylaşımlarda, kampanyaya konu olan ürünle ilgili ClickMerkez tarafından verilen bilgilendirici bilgiler ve görsel malzemeler dışında yanıltıcı olabilecek herhangi bir içerik oluşturamaz, görsel malzeme kullanamaz. Satış ortakları kampanya ile ilgili bilgileri, kendilerine ait olmayan, takipçi sayısı yüksek hesaplarda yer alan paylaşımların yorumlar kısmına yorum olarak eklemek suretiyle paylaşamaz. Paylaşımlar satış ortaklarının kendi hesaplarından kendi takipçilerine yapılmalıdır. Satış ortakları bu konuda ClickMerkez tarafından kendilerine yapılacak tüm uyarıları dikkate alacaktır. ClickMerkez tarafından yapılacak olası uyarıları dikkate almayan satış ortaklarının hesabı devre dışı bırakılacaktır.

Bu minvalde satış ortaklarının sosyal medya üzerinde reklam kampanyaları düzenlemeleri , trafik yaratmak için trafficonic.com , likesplanet.com ,comparteunclic.com , traffic-and-likes.online , mytrafic.com , socialtraffic.cloud , linnk.online , click4likes.com , traffboost.net ve benzeri evsafdaki tüm sitelerin, kullanımı kabul edilmemektedir.

Kampanya hedef kitlesi; Türkiye'de mukim, Türkçe bilen, ürünü Türkiye'den satın alabilecek kişilerdir. Bu nedenle Facebook, Instagram, Youtube, Linkedİn, Twitter ve Pinterest haricinde yurtdışı sosyal medya sitelerinde yapılan paylaşımlar kabul edilmeyecektir.