Sosyal Medya Paylaşımı

Kullanıcı panelinize giriş yaparak dilediğiniz kampanyayı paylaş butonuyla facebook, twitter, google gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak kazanç elde edebilirsiniz.

 

Banner yayını

Kendinize ait bloglarınızda, forum sitelerinizde, haber sitelerinizde  kısaca aklınıza gelecek her yerde ürün bannerlarını(görselleri) yayınlayabilirsiniz. 

 

Makale Yazarlığı

Bilgi, beceri sahibi ve uzman olduğunuz bir konu hakkında, söz konusu ürünlere ait aydınlatıcı makaleler yazarak içerisinde affiliate linkinizi paylaşarak ziyaretçiden kazanca dönüş oranlarınızı maksimize edebilirsiniz.

 

Blog ve Forum sitelerinden yararlanın

İnternet camiasında çok sayıda bulunan blog veya forum sitelerinde konuları inceleyerek sorulan sorulara yanıt vererek ilgili ürüne ait affiliate linkinizi paylayşabilirsiniz. 

 

İndirim kuponlarını dağıtın

Affiliate panelinizde size özel düzenlenen indirim kuponlarını arkadaşınıza, dostunuza ve tüm çevrenize dağıtabilirsiniz. Hatta her yerde, cadde ve sokakta bile dağıtabilirsiniz. Bu kuponlardan kazanç elde edersiniz. Nasıl mı?

Satış Ortaklığı (Affiliate)

Emek veren, mesai harcayan herkesin güven içinde para kazanmasını ve emeklerinin karşılığını almasını hedefliyoruz. Bunu yaparken tek bir yönteme bağlı kalmadan satış ortaklarımız için işleri kolaylaştırmaya çalıştık.