Offline Kupon (OFFcOP)

Arkadaşınıza, dostunuza, akrabanıza kısaca tüm çevrenize indirim kodu dağıtıp onları mutlu ederek para kazanmak ister misiniz? Onlar  indirimli alışverişin keyfini sürerken siz de kazanç elde edebilirsiniz. 

Hesabınıza giriş yapın

İlk olarak ClickMerkez hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer hesabınız yoksa satış ortaklığı(affiliate) için başvuruda bulununuz. Herhangi bir ücret veya belge gerektirmez. Uzmanlarımız başvurunuzu en kısa zamanda inceleyecek ve onaylayacaktır. Başvuru kaydı.

 

Kampanyaya seçiniz

Menüden "Kampanyalar" kısmından hangi kampanyanın indirim kuponlarını dağıtmak istiyorsanız o kampanyaya katılım için başvurunuz. Satış ortağı yöneticiniz başvurunuzu en kısa zamanda onaylayacaktır.

Kupon alınız

Başvurunuz onaylandıktan sonra panelinizden "Kampanyalar" menüsünün altındaki "Reklamlar (banner) & Bağlantılar" kısmından indirim Kuponları seçeneğinden "Kupon Al" butonunu tıklayarak kuponu alabilirsiniz.

 

Kupon broşürünü yazdırınız

Kupon aldıktan sonra "Kuponu yazdır" butonu çıkacaktır. Bu butona tıklayarak kupon broşürünü çıktı alıp dağıtımını yapabilirsiniz veya "Kuponu yazdır"ı tıkladıktan sonra PDF olarak kaydedip e-mail olarak da gönderebilirsiniz.  Dilerseniz doğrudan kupon kodunu da paylaşabilirsiniz.

Satış Ortaklığı (Affiliate)

Emek veren, mesai harcayan herkesin güven içinde para kazanmasını ve emeklerinin karşılığını almasını hedefliyoruz. Bunu yaparken tek bir yönteme bağlı kalmadan satış ortaklarımız için işleri kolaylaştırmaya çalıştık.