Çevrimdışı Kupon - OffCoP

Satış ortaklarımız için yeni bir fırsat daha sunuyoruz. Hali hazırda platformumuza Satış ortağı olarak kayıt olan kullanıcılarımız, pazaryerinde OffCoP sistemine dahil edilen ürün ve hizmetlerin satışında yeni bir yönteme kavuşuyorlar. Online iletişim kanallarında, banner kullanarak gerçekleştirdiğiniz satışlardan komisyon kazanmaktasınız. Bundan sonra Clickmerkez pazaryerinde bazı fiziki ürün, hizmet ve aboneliklerin satışına, elden dağıtacağınız veya  facebook, twitter gibi sosyal medyada paylaştığınız  kuponlar vasıtası ile aracılık edecek ve satış başına komisyon elde edeceksiniz. 

Kupon sistemi nasıl işliyor ?

Satış ortaklarımız kendi panellerinde kuponlu satış imkanı veren ürün ve /veya hizmetleri seçtikten sonra, bu ürünle ilgili olarak üzerinde kendi Affiliate ID lerinin bulunduğu KareKod taşıyan kuponları kendi yazıcılarında bastıracaklar. Bu kuponların elden dağıtımını gerçekleştireceklerdir. Kupon üzerindeki karekodu cep telefonundan okutan nihai tüketici, Clickmerkez pazaryerine yönlendirilecek ve kolayca alışverişini tamamlayacaktır. İlgili ürünü satın aldığında,bu satış ile ilgili komisyon satış ortağımızın hesabına eklenecektir.

Bastıracağım kuponların sayısında bir sınırlama var mı ?

Bu kampanyadan kampanyaya değişiklik göstermektedir. Sınırlı sayıda ürün satışının hedeflendiği kampanyalarda kupon sayısında sınırlamaya gidilebilmektedir.

Bu ürünleri nasıl seçeceğim ?

OffCoP sistemine dahil olan ürünleri, kuponlu satış imkanı tanıyan ürün ve hizmetlerin arasından seçeçek ve bu ürünü kullanması muhtemel tüketicilerin yoğun bulunduğu mekanlarda dağıtacaksınız.

Bu kuponları nasıl kullanacağım ?

Üye olurken e-mail adresinize gönderilen kampayalar listesinden paylaşım yapabileceğiniz gibi üye kontrol panelinizden de kampanyalara ait kuponları paylaşabilirsiniz. Eğer kontrol panelinizde o kampanyaya ait kupon bulunmuyorsa kampanyaya ait kuponu talep etmeniz gerekmektedir. Nasıl kupon talep ederim?

Sisteme nasıl kayıt olacağım ?

Mevcut Satış ortaklarımızın OffCoP sistemine kayıt olmaları için özel bir işlem yapmalarına gerek yok. Sisteme dahil olmak için Clickmerkez’e satış otaklığı kaydı yapılması gerekmektedir.