Çevrimdışı Kupon - OffCoP


Satış ortaklarımız için yeni bir fırsat daha sunuyoruz. Hali hazırda platformumuza satış ortağı olarak kayıt olan kullanıcılarımız, pazar yerinde OffCoP sistemine dahil edilen ürün ve hizmetlerin satışında yeni bir yönteme kavuşuyor.

Online iletişim kanallarında banner kullanarak gerçekleştirdiğiniz satışlardan komisyon kazanmaktasınız.

Bundan sonra ClickMerkez pazar yerinde, bazı fiziki ürün, hizmet ve aboneliklerin satışına elden dağıtacağınız veya  facebook, twitter gibi sosyal medyada paylaşacağınız  kuponlarla aracılık edecek ve satış başına komisyon kazanacaksınız. 

Kupon sistemi nasıl işliyor?

Satış ortaklarımız kendi panellerinde kuponlu satış imkânı veren ürün ve/veya hizmetleri seçtikten sonra seçilen ürünle ilgili olarak üzerinde kendi "Affiliate ID"lerinin bulunduğu kare kod taşıyan kuponları kendi yazıcılarında bastıracaklar. Ardından bu kuponların elden dağıtımını gerçekleştirecekler. Kupon üzerindeki karekodu cep telefonundan okutan nihai tüketici, ClickMerkez pazar yerine yönlendirilecek ve kolayca alışverişini tamamlayacak. İlgili ürünü satın aldığında da bu satışla ilgili komisyon satış ortağımızın hesabına eklenecektir.

Bastıracağım kuponların sayısında bir sınırlama var mı ?

Bu kampanyadan kampanyaya değişiklik göstermektedir. Sınırlı sayıda ürün satışının hedeflendiği kampanyalarda kupon sayısında sınırlamaya gidilebilmektedir.

Bu ürünleri nasıl seçeceğim ?

OffCoP sistemine dahil olan ürünleri, kuponlu satış imkânı tanıyan ürün ve hizmetlerin arasından seçeçek ve bu ürünü kullanması muhtemel tüketicilerin yoğun bulunduğu mekânlarda dağıtacaksınız.

Bu kuponları nasıl kullanacağım?

Üye olurken e-mail adresinize gönderilen kampayalar listesinden paylaşım yapabileceğiniz gibi üye kontrol panelinizden de kampanyalara ait kuponları paylaşabilirsiniz. Eğer kontrol panelinizde o kampanya aktif değilse kampanyaya katılımız gerekmektedir. Nasıl kampanyaya katılırım?

Sisteme nasıl kayıt olacağım?

Mevcut satış ortaklarımızın OffCoP sistemine kayıt olmaları için özel bir işlem yapmalarına gerek yoktur. Sisteme dahil olmak için ClickMerkez’e satış otaklığı kaydı yapılması gerekmektedir.