26 Şub 2018

Dijital Ürün Satışı

ClickMerkez pazaryerindeki ürünleri tanıtarak kazanç elde edin.

ClickMerkez pazaryerinde bulunan e-kitap, yazılım, üyelik / hizmet, fiziksel ürünlerinin tanıtımını yaparak satış gerçekleştirin ve komisyon kazanın.

Nasıl mı?

Dijital Ürün Satışı
Dijital ürün sahiplerinin, ClickMerkez pazaryerine ekledikleri ürünlerin tamamını herhangibir kısıtlama olmaksızın tanıtın. Tanıtımını yaptığınız ürünlerde satış gerçekleştiğinde belirlenmiş komisyon tutarları hesabınıza yatırılacaktır.

Dijital ürün sayısı ve bu ürünlere talep günden güne artmaktadır. Hobi, eğitim, araştırma, bilgi verme amaçlı hazırlanan e-kitap satışlarında ya da üyelik sistemi ile çalışan sitelere kazandıracağınız üyeler sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Ürün seçin
Tek yapmanız gereken, sistemden ürün seçmek ve stratejilerinizi oluşturup tanıtım yapmak. Ürün sayfasına yönlendirdiğiniz ziyaretçi, ürünü alıp müşteri olduğunda sizde kazanan olun.

CM Affiliate Panel
CM Affiliate panel ile tüm istatistiklerinize anında ulaşın. Kaç tane yönlendirme geçekleştirdiğinizi, hangi reklam kanalının en etkin sonucu verdiğini, linklerinizin kaç defa gösterildiğini ve bunların kaç tanesinin satışa dönüştüğünü anında izleyebilirsiniz.

CM University
Etkin ve kazançlı bir affiliate olmak için CM University’e üye olabilirsiniz. CM University ile kendinizi geliştirebilir, kazancınızı arttırabilirsiniz.

Ödeme Dönemi
Affiliate ödemelerinde, her ayın 10. ve 25. gününde hesap kesim yapılır ve alt limit olan 50TL doldurulduğu taktirde ödemesini hesap kesim tarihinden 7 gün sonra alır. Türkiye de yaşayan Satış Ortakları ödemelerini Banka havalesi ile alırlar. Yurtdışında yaşayan satış ortakları için PayPal seçeneği mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir