Satış ortağımız olun, aylık gelirinize ek gelir elde edin!

Satış Ortaklığı sistemleri internette çok yaygın hale geldi.  Müşteri beklentilerini ve davranışlarını baz alarak düzenli ve güvenli ödemeler sayesinde internetten para kazanmak veya gelirine ek gelir kapısı açmak isteyen bireylerin en çok tercih ettiği sistem kuşkusuz ki ClickMerkez’in CM Sitemidir..

Şimdi, siz değerli websitesi, blog sahiplerine ya da sosyal medyada yer almayı seven veya web sitesi olmayan kişilere de ek bir gelir imkanı yolu açıyoruz. Satış Ortaklığı sistemimiz ile kazancınıza kazanç katıyoruz. Satış ortaklığı sistemimiz sayesinde “CM Pazar” ürünlerinin tanıtımını yaparak ve sitemize alıcıları yönlendirerek, satış işlemlerinden komisyon kazanıyor olacaksınız. Satış ortaklığı sistemimizi düzenli takip ederek yeni kampanyalara, indirimlere, çevrimdışı ve çevrimiçi kuponlara katılacak ve her ay düzenli bir gelir elde etme ŞANSINA sahip olabilirsiniz!

Satış Ortaklığı Sistemimize katılım tamamen ücretsiz olup, kayıt olma işlemleri hiçbir teknik bilgi gerektirmez.

Sistemimiz Nasıl Çalışıyor?

  • ClickMerkez Satış Ortaklığı Sistemine ücretsiz kayıt olun,
  • Satış ortaklığı programlarını inceleyin ve arzu ettiğiniz kampanyaya katılın,
  • Web sitenizdeki ya da bloğunuzdaki Reklam alanlarınıza sizin için hazırladığımız reklam medyalarını yerleştirin, web siteniz yoksa facebook, twitter, instangram, linkedin, google plus yada internette herhangi bir yerde size ait özel linkleri paylaşın,
  • Sizlerin yayınlamış veya paylaşmış  olduğu, reklam medyalarını veya linklerini tıklayarak gelen müşterilerin verdiği sipariş tutarı üzerinden komisyon kazanın, (sistemimiz bütün satış ortaklarımız için kişiye ÖZEL bir link(Yönlendiren ID) oluşturmaktadır ve sistem bu link sayesinde yönlendirme trafiğini izlemektedir)
  • Kazandığınız komisyon minimum 50TL ye ulaştığında banka hesabınıza komisyonunuz düzenli bir şekilde ödenmektedir!
  • Gelir vergisi olarak ClickMerkez sizin adınıza kazancınız üzerinden verginizi ödemektedir.

Komisyon Oranları

%20 – %75 arası komisyon veren kampanyaları bulabilirsiniz.

Tanıtıma Hemen Başlayın

Tanıtımınızı kolayca yapabilmeniz için tüm reklam araçları, ürün teslimatı, ödeme altyapısı ve kazancınız ile ilgili hukuki sorumlukları biz üstleniyoruz. Yapmanız gereken tek şey referansınızla müşterileri bize yönlendirip para kazanmak.