DirectLink

Satış ortağı linki yerine siteniz üzerinde doğrudan link oluşturun.

Satış ortağı linki komisyon kazancınızın anahtarıdır. Bu linkin sağlıklı ve güvenli bir şekilde yayınlanması, kayıpları en az düzeye indirmektedir.

Doğrudan Link
ClickMerkez sistemi tarafından otomatik olarak verilen satış ortağı linki üzerindeki parametrelerin, ziyaretçiler tarafından görülmesini tamamen engelleyebilirsiniz. Oluşturulan linkin; size ait olan bir blogun sayfası gibi gösterilmesi, komisyon oluşmasını büyük oranda güvence altına almaktadır.

Doğrudan link özelliği, ek URL parametreleri olmadan doğrudan sitemize bağlantı verebileceğiniz gelişmiş bir özelliktir.
Örneğin: http://www.clickmerkez.com/?a_aid=12345&a_bid=67890 yerine
sadece: http://www.clickmerkez.com olarak kullanabilirsiniz.

Doğrudan Link Avantajları

  • Ziyaretçiler satış ortaklığı linkine tıkladıklarını bilmeyecekler
    İnsanlar genellikle satış ortaklığı linki olduğunu bildikleri linklere tıklamaktan çekinirler. Sizin komisyon alacağınızı bildiklerinden, ürün hakkındaki incelemenizin tarafsız olduğuna inanmayabilirler. Eğer; doğrudan link kullanırsanız, kimse satış ortağı linki olduğunu anlamayacak ve ürün satış potansiyeliniz artacaktır.
  • Ziyaretçiler satış ortaklığı linkinize zarar veremeyecekler
    Bazı insanlar kendilerine bir zararı olmasa bile satış ortaklığı linkini kullanmak istemezler. Bu nedenle URL’yi kopyalayıp, URL üzerindeki satış ortaklığı parametrelerinin olduğu kısmı atıp tarayıcılarının adres çubuğuna yapıştırırlar. Bu şekilde gerçekleşen girişlerden komisyonunuzu alamazsınız ve zarara uğrarsınız. Yine sistemimizdeki link maskeleme (Link Cloaker) özelliğini kullanarak kendinizi koruyabilirsiniz. Ancak doğrudan bağlantı kullandığınızda bunların hiçbirini düşünmenize gerek kalmaz.