Dijital Ürün Satışı

Home / S.S.S / Satış Ortağı (AFFILIATE) / Dijital Ürün Satışı

ClickMerkez Pazar Yerindeki Ürünleri Tanıtarak Kazanç Elde Edin.

ClickMerkez pazar yerinde bulunan e-kitap, yazılım, üyelik / hizmet, fiziksel ürünlerinin tanıtımını yaparak satış gerçekleştirin ve komisyon kazanın.

Nasıl mı?

Dijital Ürün Satışı

Dijital ürün sahiplerinin, ClickMerkez pazar yerine ekledikleri ürünlerin tamamını herhangi bir kısıtlama olmaksızın tanıtın. Tanıtımını yaptığınız ürünlerde satış gerçekleştiğinde belirlenmiş komisyon tutarları hesabınıza yatırılacaktır.

Dijital ürün sayısı ve bu ürünlere talep günden güne artmaktadır. Hobi, eğitim, araştırma, bilgi verme amaçlı hazırlanan e-kitap satışlarında ya da üyelik sistemi ile çalışan sitelere kazandıracağınız üyeler sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Ürün Seçin

Tek yapmanız gereken sistemden ürün seçmek ve stratejilerinizi oluşturup tanıtım yapmak. Ürün sayfasına yönlendirdiğiniz ziyaretçi, ürünü alıp müşteri olduğunda sizde kazanan olun.

ClickMerkez Satış Ortağı Paneli

Bu panel ile tüm istatistiklerinize anında ulaşın. Kaç tane yönlendirme geçekleştirdiğinizi, hangi reklam kanalının en etkin sonucu verdiğini, linklerinizin kaç defa gösterildiğini ve bunların kaç tanesinin satışa dönüştüğünü anında izleyebilirsiniz.

ClickMerkez University

Etkin ve kazançlı bir satış ortağı olmak için ClickMerkez University’e üye olarak kendinizi geliştirebilir, kazancınızı arttırabilirsiniz.

Ödeme Dönemi

Satış ortağı ödemelerinde, her ayın 10. ve 25. gününde hesap kesim yapılır ve alt limit olan 50 TL doldurulduğu takdirde ödeme hesap kesim tarihinden 7 gün sonra yapılır. Türkiye’de yaşayan satış ortakları ödemelerini banka havalesi ile alırlar. Yurtdışında yaşayan satış ortakları için PayPal seçeneği mevcuttur.