Ücretsiz Üyelik

ClickMerkez üyeliğinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik için tek şart üyelik bilgilerinizi eksiksiz ve tam girmeniz.
Ürün sahibi(Vendör) iseniz ürününüz Clickmerkez pazar yerinde yayınlanmaya başladıktan sonra, deneyimli satış ortaklarımız ürünü pazarlamaya başlayacaklar.

Üye olmak için herhangi bir taahhütte bulunmanız gerekmemektedir.

Uykunuzu Bölmeyin

Emeğinizin en iyi şekilde korunması için yenilenen web sitemizde de sahtekarlık koruması sizin için 7/24 çalışıyor olacak.

Hesabınızı geliştirin

Yenilenen ClickMerkez'de etkili pazarlama araçları ekleyebilir ve ürün satışınızı otomatikleştirebilirsiniz. Bu sayede satışlarınızı arttırabilir ve daha fazla satış performansı elde edebilirsiniz.

Yarışma Ruhu

İhtiyaçlarınız doğrultusunda yenilenen ve daha kapsamlı raporlama sistemimiz sayesinde ileri seviye satış stratejileri ve teknikleri geliştirebilirsiniz.

Kolay Satış

Ürününüz hazır ve ürününüze güveniyorsunuz. Ancak istediğiniz satışları bir türlü gerçekleştirip hedeflediğiniz satış rakamlarına erişemiyorsunuz. O zaman ClickMerkez olarak size yardımcı olalım.

Karşınızda Yeni ClickMerkez

Yepyeni ve birbirinden harika özellikleriyle ClickMerkez sizin ihtiyaçlarınız düşünülerek yeniden tasarlandı.

Yenilenen ClickMerkez’le hemen tanışın

2011 tarihinde faaliyete geçen ClickMerkez, bugüne kadar geçen süreçte Türkiye’de ‘Affiliate Marketing’ alanında güvenilir, mali mevzuata ve tüketici haklarına riayet eden yapılanması ile bir marka haline gelmiştir.

Şimdi artık yepyeni yüzümüzle karşınızdayız. Responsive tasarım anlayışıyla geliştirilen ClickMerkez, aynı zamanda hem teknik hem de sağladığı hizmetleri de daha ileriye taşıyarak sizlere en iyi servisi sunmaya devam ediyor.

Ürün Sahibi (Vendor)

Ürününüz hazır ve ürününüze güveniyorsunuz. Ancak istediğiniz satışları bir türlü gerçekleştirip hedeflediğiniz satış rakamlarına erişemiyorsunuz. O zaman ClickMerkez olarak size yardımcı olalım.

Satış Ortağı (Affiliate)

ClickMerkez üyeliğini ücretsiz yaparak, ürün satışlarından hemen şimdi kazanç elde edebilirsin. ClickMerkez pazaryerindeki ürünlerin tanıtımını yap ve her ürün satıldığında daha önceden belirlenen miktarda komisyon kazan!

Dijital Pazar Yeri

Dijital Pazar Yerinde listelenen tüm ürünlerin tanıtımını yaparak para kazanmaya hemen şimdi başlayabilir ve daha fazla bilgi almak için S.S.S alanımızdan yararlanabilirsiniz.

Pazara dahil olun
Affiliate marketing ağımıza ücretsiz üye olarak, sisteme kayıtlı ürünlerden dilediğini tanıtabilirsin.
Hedefi 12´den vurun
ClickMerkez'e katıl, etkili pazarlama stratejilerini şimdi keşfet ve hemen kazanmaya başla.
Kazancınız garanti altında
Kazancınızı kuruşuna kadar alın ve güvenilir satış izleme sistemi sayesinde hiçbir satışı kaçırmayın.
Yüksek komisyon
Yüksek komisyon oranları ile yaptığın satışlardan %75'e varan komisyon kazan.

Mobil Uyumlu ClickMerkez

Yenilenen ClickMerkez artık mobil uyumlu. Bilgisayarlarınızın yanısıra artık akıllı telefon ve tabletlerinizden de ClickMerkez web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Neler Dediler?

ClickMerkez´i seviyorum, CM University´e katılarak çok iyi bir başlangıç yaptım, Affiliate olarak bilmem gereken önemli 5 pazarlama stratejisine hakimim.Meltem Töle
Meltem TöleClick Merkez Üyesi
Artık sabit mesai harcamadan evimden çalışıyor ve çok daha fazla kazanıyorum. ClickMerkez verdiği kaliteli hizmetle bize yepyeni imkanlar sunuyor.Ahmet Deriz
Ahmet DerizSatış Ortağı